Witaj ponownie!

Okres letni dla właścicieli szkół to oprócz czasu wypoczynku na pewno czas dużych przemyśleń dotyczących tego, co zrobiliśmy w minionym roku dobrze, co można by udoskonalić, ulepszyć. Uznałem zatem, że moim wręcz obowiązkiem jest przekazanie Ci, kilku informacji na temat założeń, czy filozofii naszych kursów, i tego jak nasze kursy mogą realnie pomóc Tobie w zwiększeniu Twoich kompetencji językowych. Może już wiesz, że działamy jako szkoła ok. 15 lat. Jest to doświadczenie, które przekłada się na konkretne, sprawdzone rozwiązania, metody, techniki, które realnie mogą pomóc Tobie lub Twojemu dziecku (jeśli jesteś rodzicem), w skutecznym opanowaniu języka obcego.jeśli tylko w pełni nam w procesie nauki języka obcego zaufasz. A gwarantuję Ci, że możesz. Ja jestem tego pewien. A Tobie na pewno pomogą wpisy na tym blogu, jakie zamierzam popełnić w najbliższych tygodniach;-)

A zatem, konkretnie.. o czym będzie mowa…? Napiszę m.in. o tym, jakie metody nauczania wykorzystujemy, jak dbamy o maksymalny kontakt z językiem obcym, dlaczego oprócz języków słyszysz u nas dźwięki muzyki, jak wiemy, że osiągasz postępy, jak uczymy słówek…na czym polega skuteczne przygotowanie do egzaminów w naszej szkole.. Jak uczymy skutecznie porozumiewania… i tym podobne rzeczy.

Warunek jest jeden.Musisz tylko w pełni nam w procesie nauki języka obcego zaufać. A gwarantuję Ci, że możesz. Ja jestem tego pewien. A Tobie na pewno pomogą wpisy na tym blogu, jakie zamierzam popełnić w najbliższych tygodniach;-)

Jeśli jesteś rodzicem znajdziesz też ponadto wpisy o tym, jak możesz, nie angażując wiele czasu, pomóc Twojemu dziecku w nauce języka obcego (nawet, gdy go nie znasz;)… To takie wstępne pomysły i na pewno jeszcze będzie więcej ciekawych tematów… A może Ty masz jakieś frapujące Cię pytania dotyczące nauki języka? -Zapisz się proszę do naszej bazy stałych czytelników bloga i zyskasz możliwość zadawania swoich pytań, na które możemy w naszym blogu odpowiedzieć! Kliknij na obrazek z kopertą z prawej strony. (Jest tam jeszcze ? 😉 Po zapisaniu, dowiesz się natychmiast o każdym nowym wpisie!

Jeśli masz jakiekolwiek sugestie, o czym chciałbyś/chciałabyś przeczytać na blogu, nie wahaj się do mnie napisać. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj: https://arturbucholc.pl/kontakt

Do… poczytania;-)

Artur Bucholc

Mr. Angielski School

Autor: MrAngielski

Mr. Angielski School - szkoła komunikacji w języku obym

Jeden komentarz do “Witaj ponownie!”

Dodaj komentarz