Wkrótce rozdajemy certyfikaty

Właśnie jesteśmy w trakcie przygotowywania certyfikatów dla naszych ponad setki uczniów, którzy działali z nami w obecnym roku szkolnym. Na pewno ten rok szkolny był inny niż poprzednie, ale wszyscy DALIŚMY RADĘ!

Jeśli chodzi o metodykę zajęć, wszystkie nasze zajęcia odbywały się z włączonymi kamerkami z wykorzystaniem pracy uczniów w grupach oraz użyciem szeroko pojętych multimediów i najbardziej nowoczesnych i efektywnych narzędzi do nauki online.. Wszystko to sprawiło, że na pewno nie można powiedzieć, że ten rok był w jakiś sposób gorszy edukacyjnie od poprzednich… Na pewno zależy to niekiedy od charakterystyki ucznia i pewnie wszyscy wolelibyśmy mieć możliwość wyboru zajęć w klasie bez żadnych obaw… no ale wiadomo, jak była sytuacja z zachorowaniami, z kwarantannami itd… 

Podsumowując… mimo, że nie był to łatwy rok… dzięki doskonałej współpracy naszych uczniów (regularne pojawianie się na zajęciach online z kamerkami) i nauczycieli (wykorzystanie najbardziej efektywnych narzędzi i metod nauczania online), nasi uczniowie mieli cały czas kontakt z językiem obcym ( i też z matematyka i chemią ;), co przekłada się na wysokie postępy w nauce, jakie osiągnęli na naszych kursach.

Przy okazji tego wpisu chciałbym SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ tym wszystkim, którzy na ten sukces pracowali… uczniom, rodzicom i nauczycielom!

Artur Bucholc 

Mr. Angielski

Autor: MrAngielski

Mr. Angielski School - szkoła komunikacji w języku obym

Dodaj komentarz