Wypoczywaj na rowerze i wspomóż zbiórkę na lek dla Olgi #razemDlaOlgi

W dniach 1-30 czerwca trwa rywalizacja w ramach Rowerowej Stolicy Polski… Jako, że popieramy wypoczynek na świeżym powietrzu (np. na rowerze) włączamy się w tę zabawę, Wiadomo, że po wielu miesiącach siedzenia przed monitorami warto zadbać o swoje zdrowie…  

A zatem…. zapraszamy Was do zainstalowania aplikacji na telefon: Aktywne MIasta, wybrania w rywalizacjach GNIEZNO> OGÓLNY> MR. ANGIELSKI TEAM i włączania aplikacji, gdy tylko będziecie jeździć rowerem. Oczywiście ostrożnie i z rozwagą!!!

Żeby też to “kręcenie kilometrów” nie było takie tylko “dla kręcenia”, zapraszamy Was do takiego DOBROWOLNEGO wpisowego do naszego TEAMU. 

Wspomóżcie, prosimy zbiórke na lek dla małej Olgi: https://www.siepomaga.pl/olga

Może być nawet symboliczna złotówka, a na pewno każdy datek zwiększy szanse Olgi na powrót do zdrowia..

Jeśli nie masz możliwości wpłaty na konto, datek możesz przekazać do naszej skarbonki przy odbiorze nagrody za uczestnictwo w Mr. Angielski Team (szczegóły poniżej) lub też, jeśli w ogóle nie masz możliwości, aby wspomóc finansowo akcję, napisz do nas – my to zrobimy za Ciebie 😉

Podsumujmy… co możesz zyskać dołączając na rowerze do Mr. Angielski Team:

  • pomożesz małej Oldze uzbierać na lek, od którego zależy jej życie;
  • zyskasz motywację do częstej aktywności fizycznej – dbasz o swoje zdrowie;
  • odbierasz nagrodę gwarantowaną (szczegóły poniżej)

Nagrody w Mr. Angielski Team (do zdobycia w okresie 1-30 czerwca 2021r.):

  • 3x plecak rowerowy Hi-Tech (dla pierwszych 3 osób, które nakręcą najwięcej kilometrów do końca akcji, czyli końca dnia 30.06.2021 – wg wskazań aplikacji)
  • 10x troszkę mniejszych plecaków “SEVEN for 7” (dla kolejnych 10 osób w rankingu)
  • 20 kompletów kluczy rowerowych (dla kolejnych 20 osób)
  • 100 x niebieska opaska odblaskowa  , którą możesz zakładać, gdy jedziesz rowerem, aby zwiększyć swoją widoczność (dla pierwszych 100 osób w rankingu, które pokonają jakiś, nawet najmniejszy dystans)

WAŻNE: w naszej charytatywnej zabawie chodzi o pomoc małej Oldze, promocję ZDROWIA i zabawę, więc jedź bezpiecznie, bez szaleństw, z rozwagą i przestrzegaj zasad FAIR PLAY; jeśli nie jesteś pełnoletni, uzgodnić wszystko z rodzicami.W liczeniu kilometrów przejechanych rowerem opieramy się tylko i wyłącznie na oficjalnych wskazaniach aplikacji AKTYWNE MIASTA, gdyby coś nie zadziałało, nie policzyło… pamiętaj, że to tylko zabawa! W razie jakichkolwiek pytań, napisz do nas.

Autor: MrAngielski

Mr. Angielski School - szkoła komunikacji w języku obym

Dodaj komentarz