Małe podsumowanie 2019/20

Witam Cię serdecznie Uczniu lub/i Rodzicu Ucznia!

Piszę, aby podziękować Ci za ten rok szkolny!

Wspólnie daliśmy radę!;)

W momencie niespodziewanego zamknięcia szkół w marcu daliśmy Wam wszystkim możliwość opcji do wyboru, czy kontynuować zajęcia w formie online, czy może korzystać z naszego panelu e-learningowego i realizować zajęcia wg wskazówek nauczyciela, czy może też zawiesić zajęcia.
Szanuję każdą decyzję i dziękuję Ci za współpracę za ten rok szkolny niezależnie, czy ta współpracę zakończyła się w klasie w marcu, czy w czerwcu – realizując wszystkie zajęcia w kursie w formie zajęć na żywo online.

Oczywiście dla procesu edukacji korzystniej jest zawsze kontynuować zajęcia w formie online na żywo, niż zaprzestać nauki w ogóle, ale tak jak wspomniałem, szanujemy każdą decyzję, tym bardziej, że także nie każdy nauczyciel, z którym współpracowałem w tym roku szkolnym mógł lub wyrażał chęć do prowadzenia zajęć online na żywo. Z mojej strony niejako przeczuwając dłuższe zamknięcie szkół, zapewniłem sprzęt, szkolenie i wszelkie wsparcie, aby takie zajęcia online na żywo mogły być prowadzone z naszej strony. Ich brak był indywidualną decyzją albo Twoją, albo nauczyciela prowadzącego. Nie mniej jednak, jak wspomniałem, dziękuję KAŻDEMU z Was , tym bardziej, że niejednokrotnie współpracujemy już w zakresie edukacji od wielu lat!

Co dalej…? 😉 Już dziś zapraszam do rezerwacji miejsca na kursie:

https://mrangielski.pl/zapisy

W przypadku uczniów starszych niż 9-10 lat, młodzieży i  dorosłych (angielski, niemiecki, francuski, matematyka) jesteśmy przygotowani na ponowne przeniesienie zajęć do zajęć online na żywo i nawet w formularzu możesz określić, jakie zajęcia preferujesz, np. z uwagi na dojazdy.  

Jak będzie wyglądała nauka na żywo uczniów młodszych niż 9 lat we wrześniu i październiku oraz na zajęciach muzycznych z uwagi na reżimy sanitarne, jeszcze nie wiemy, w tej chwili można jednak także dokonywać wstępnej rezerwacji online https://mrangielski.pl/zapisy  i tak naprawde pod koniec sierpnia, na początku września okaże się jakie zajęcia na żywo będą możliwe ze względu na obostrzenia związane z COVID-19.

Póki co…jeszcze raz dziękujemy! Cieszymy się, że możemy Tobie lub Twoim dzieciom pomóc w skutecznym opanowaniu języka obcego, rozwoju artystycznym lub też w lepszym opanowaniu materiału realizowanego w szkołach publicznych.

Do zobaczenia po wakacjach! 😉 *

Artur Bucholc
tel. 697 358 685
Mr. Angielski School
www.MrAngielski.pl

* albo w klasie, albo na zajęciach online 😉

Autor: MrAngielski

Mr. Angielski School - szkoła komunikacji w języku obym

Dodaj komentarz